FAQs

Czy mogę wykupić jedną sesję?

Jak najbardziej. Możesz umówić się na 60 min (200 zł) lub 90 min (300 zł) sesję zarówno Life Coachingu jak i Vet Mentoringu. Dodatkowo sprzedaję pakiety Life Coaching – 6, 9 lub 12 sesji oraz Vet Mentoring 7 sesji.

Ile kosztuje LIFE coaching?

Ceny dostępnych pakietów life coachingowych znajdziesz w zakładce PAKIETY.

Ile kosztuje VET mentoring?

Weterynaryjny program coachingowo-mentoringowy obejmuje 7 sesji i jego koszt to 2000 zł.

Czym różni się coaching od terapii?

Podczas terapii zazwyczaj zaglądamy głównie w przeszłość i staramy się zrozumieć dlaczego czujemy się tak, a nie inaczej, analizujemy nasze relacje i zachowania. W coachingu kładziemy nacisk na zmianę i działanie. Bierzemy życie w swoje ręce i odważnie ruszamy naprzód!

Czym różni się coaching od mentoringu?

Podczas sesji coachingowych dzięki trafnym pytaniom i braku pośpiechu masz w końcu czas na spokojne przemyślenie wielu kwestii i zastanowienie się czego chcesz od życia. Coaching ma za zadanie ułatwić Ci podjęcie trudnych decyzji, zmianę, ruszenie z miejsca i odważne działanie. Nie daję Ci żadnych rad ani zaleceń.

Podczas sesji mentoringowych (vet mentoring) dodatkowo dzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem, abyś mogła/mógł zmienić czy poprawić coś w swojej karierze weterynaryjnej. Pracowałam ponad 6 lat za granicą jako lekarz weterynarii i z przyjemnością podzielę się wszystkim, co wiem.

Co zrobić, aby sesja była skuteczna?

Zarówno podczas sesji coachingowych jak i mentoringowych niezbędne jest zaufanie i szczerość. Tylko wtedy możemy wejść głęboko w różne tematy, sfery i przekonania, przyjrzeć się im i zacząć z nimi pracować. A oprócz szczerości i zaufania niezbędna jest Twoja chęć do działania i zmiany. Bez tego nie ruszysz z miejsca.

Czy mogę skorzystać z coachingu on-line?

Oczywiście. Prowadzę sesje poprzez Zoom, Skype lub WhatsApp.

W jaki sposób mogę anulować sesję?

Anulowanie sesji możliwe jest minimum 48h przed umówionym terminem poprzez e-mail lub wiadomość sms/WhatsApp. W przeciwnym wypadku sesja przepada. Prawidłowo anulowana sesja odbywa się w kolejnym umówionym terminie.