Nazywam się Zuza Luniewska i jestem tu, by pomóc Ci w realizacji Twoich marzeń i celów…

Pracuję z osobami, które czują się przytłoczone obowiązkami i myślami, potrzebują pomocy w ułożeniu planu działania, są niezadowolone ze swojego obecnego życia, zmagają się z życiowym wyzwaniem lub potrzebują wsparcia w kryzysie.

Jestem certyfikowanym Life Coachem. Ukończyłam prestiżową uczelnię The Coaching Academy w Londynie. Pomogę Ci poznać siebie, odzyskać spokój, równowagę i motywację do działania, aby ruszyć z miejsca i zacząć żyć w pełni.

Jako coach posługuję się skutecznymi technikami i narzędziami, które pomagają w decyzji o zmianach i rozwoju.

Postanowiłam połączyć swoje doświadczenie weterynaryjne i coachingowe i stworzyłam program mentoringowy. Pracuję z lekarzami weterynarii, którzy czują się zblokowani, zagubieni, zdemotywowani i niezdecydowani, aby pomóc im poukładać zarówno karierę zawodową, jak i życie osobiste. Znam specyfikę bardzo wymagającego i niezrównoważonego życia osób pracujących w sektorze medycznym, które może prowadzić do frustracji lub wypalenia.

Pomagam w realistycznym określeniu osobistych celów i ułożeniu skutecznego planu działania. Moje sesje coachingowe i mentoringowe przynoszą wymierne efekty.

Mam klientów zarówno w Polsce jak i na świecie. Pracuję w języku polskim i angielskim. Umiem rozmawiać z ludźmi, słuchać o ich doświadczeniach, emocjach i różnych perspektywach. Podczas sesji poświęcam Ci 100% mojej uwagi, zadaję pytania, które pozwalają Ci zobaczyć i zrozumieć więcej niż dotychczas i podjąć kroki umożliwiające zmianę.

Działam w nurcie holistycznym. Zwracam uwagę zarówno na rozwój emocjonalny jak i harmonię ze swoim ciałem.

Ukończyłam nauczycielski kurs jogi RYS 200 w warszawskim – Astanga Yoga Studio.

TROCHĘ PRYWATY …

Co mnie kręci?

W wolnym czasie uwielbiam aktywnie spędzać czas w naturze w towarzystwie moich Przyjaciół i naszych czworonogów, podróżować i zajadać się pysznym, zdrowym jedzeniem. W przyszłości marzy mi się prowadzenie warsztatów wyjazdowych, podczas których będę w stanie wpleść jogę w proces coachingowy.

Porozmawiajmy o TWOICH PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ

Chcesz znieść swoje blokady, usystematyzować myśli i ustalić plan działania?

© 2024 zuzaluniewska.com